دوره‌های معرفت‌افزایی برای کارکنان دانشگاه در قالب «ضیافت اندیشه»

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی برای استفاده از فرصت معنوی ماه مبارک رمضان و همچنین افزایش سطح معرفت دینی و تقویت و تحکیم روابط خانواده با فراگیری مهارت‌های زندگی، دوره‌های معرفت‌افزایی را به‌صورت آموزش مجازی برای کارکنان این دانشگاه در قالب «ضیافت اندیشه» برگزار می‌کند.

این دوره‌های معرف‌افزایی با توجه به شرایط کنونی کشور و ضرورت حضور در خانه‌ها برای مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا و همچنین استفاده هر چه بهتر از فرصت ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود. ضمن‌آنکه یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این دوره‌ها ارتقاء معرفت‌شناسی کارکنان دانشگاه است.

این دوره‌های مجازی شامل «سواد رسانه‌ای»، «آشنایی با عوامل استحکام خانواده»، «مهارت‌های ارتباطی همسران»، «کتاب انسان دویست و پنجاه ساله» و «آموزش روخوانی، روان‌خوانی و تجوید قرآن کریم» است.

فایل‌های «آموزش روخوانی، روان‌خوانی و تجوید قرآن کریم» با تدریس دکتر کامران شیوندی در «گروه واتس‌اپ مسجد امام علی(ع) در ضیافت» به آدرس https://chat.whatsapp.com/GfUl7WNeaSEEmk9z2x76ao قرا می‌گیرد.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند از روز سه‌شنبه 23 اردیبهشت‌ماه تا 17 خردادماه سال جاری به سایت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی به آدرس allameh.nahad.ir مراجعه و در قسمت آموزش مجازی در این دوره‌ها شرکت کنند و یا با شماره‌های 48393537، 09134838900 و  09133954308 تماس بگیرند. 

کارکنان دانشگاه با گذراندن این دوره‌های مجازی که با هماهنگی معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود، توسط واحد مدیریت برنامه، بودجه و تشکیلات این معاونت بعد از شرکت در آزمون و کسب حد نصاب نمره، گواهینامه دریافت می‌کنند که در پروند کارکنان ثبت می‌شود.

Ahmad Zouleh
تهیه کننده:

Ahmad Zouleh

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *