چاپ        ارسال به دوست

آئین رونمایی از «درس سیر تحول فکری ادبیات معاصر» در سامانه مجازی و بزرگداشت قیصر امین‌پور

در این مراسم که چهارشنبه ۱۰ آبان‌ماه برگزار شد حجت‌الاسلام اکبری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر مرتضی فاضلی مسئول مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان، دکتر اسماعیل امینی دبیر شورای شعر مرکز موسیقی و دکتر بشیری حضور داشتند.

حجت‌الاسلام اکبری‌اقدم، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب قیصر امین پور را شاعر فرزانه انقلاب و جزء شخصیت‌های برجسته ادبی و هنری جامعه تلقی می‌کنند، گفت: قیصر امین پور یکی از شعرای نامدار این مرز و بوم است که شخصیت‌های برجسته علمی کشور درباره ایشان نظر داده‌اند.

مرتضی فاضلی، مسئول مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان ضمن تشکر از میزبانان مراسم اهمیت آموزش مجازی در دانشگاه های جهان و کشورمان و لزوم حرکت به این سمت را بیان نمود .

وی با اشاره به عدالت آموزشی گفت: با بهره‌گیری از این تکنولوژی هر فرد در دور افتاده‌ترین روستاهای ایران نیز می‌تواند وارد کلاس مجازی شود و از کلاس بهترین استادان کشور استفاده‌کند.

در ادامه، دکتر اسماعیل امینی، دبیر شورای شعر مرکز موسیقی در سخنانی گفت: بعد از رونمایی نمادین از این سامانه اموزشی به لزوم یادگیری هر چه بیشتر ادبیات معاصر پرداخت و تاکید داشت آموزش مجازی باید به صورت مطالعه تکمیلی باشد نه جایگزین کتاب.

در ادامه دکتر بشیری عضو هیئت علمی و استاد ادبیات دانشگاه علامه طباطبائی خاطراتی از مرحوم قیصر امین پور نقل کردند و نکاتی را درباره ادبیات معاصر و ادبیات انقلاب بیان نمودند و چند شعر از مرحوم امین پور را نقل و تفسیر نمودند.

 

 

 


٠٩:٠٠ - دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٠٠١٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٥خروج
<#S:tip>

<#S:newsname>

<#L:newssm>