چاپ        ارسال به دوست

سلسله مسابقات کتابخوانی هر ماه یک کتاب

هر ماه یک کتاب

سلسله مسابقات کتابخوانی هر ماه یک کتاب

در این برنامه معاونت فرهنگی دفتر نهاد رهبری با معرفی یک کتاب در هر ماه ، مسابقات کتابخوانی را برگزار می کند  و به تعدادی از افراد برگزیده ، هدایایی ارزنده ای اهداء می نماید .

اطلاع رسانی این مسابقات از طریق نصب پوستر ، پیامک ، وب سایت دفتر نهاد رهبری ، مسجد امام علی علیه السلام دانشگاه و از طریق اتوماسیون اداری ( برای عموم همکاران محترم ) صورت می گیرد و در موعد مقرر آزمون مربوطه بصورت همزمان و اینترنتی و در یک محدوده زمانی 20 الی 30 دقیقه ای ، برگزار و نتایج در کوتاهترین زمان ممکن و در همین وب سایت به اطلاع عموم می رسد .

جهت صرفه جویی در هزینه ها و سهولت دسترسی مخاطبان گرامی ، کتب انتخاب شده اغلب موارد بصورت الکترونیکی بوده و فایل PDF آنها در وب سایت نهاد بارگذاری می شود .

مسابقه شماره یک

در این مسابقه و به مناسبت ایام عزای سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین  علیه السلام ، کتاب ارزشمند " حسین عقل سرخ " استاد رحیم پور ازغدی برای شما عزیزان در نظر گرفته شده که از متنی روان و محتوایی غنی برخوردار می باشد .

شما عزیزان می توانید با دانلود فایل PDF کتاب در همین صفحه  ،در روز دوشنبه 14 آبان ماه راس ساعت 13 ضمن ثبت نام در همان روز از طریق همین وب سایت  در آزمون شرکت  و در مدت 30 دقیقه پاسخگوی سوالات مربوطه باشید .

در صورت ابهام در هربخش از فرایند مسابقه ، با ما تماس بگیرید . شماره تماس ما -48393593 و 48393537


٠٩:١٤ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٥٤٣١٢٩    /    تعداد نمایش : ١٣٨خروج
<#S:tip>

<#S:newsname>

<#L:newssm>