نشست هم‌اندیشی «تحول علوم انسانی، زمینه‌ساز تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی»

 
 
به‌مناسبت گرامی‌داشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی، بسیج اساتید، گروه معارف اسلامی و مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان این دانشگاه، سلسله نشست‌های هم‌اندیشی با عنوان؛ «تحول علوم انسانی زمین ساز تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» را برگزار می‌کنند.
معنویت و اخلاق، علم و پژوهش، اقتصاد، اقتدار، عزت ملی و روابط خارجی، عدالت و مبارزه با فساد، خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی، استقلال و آزادی و سبک زندگی از جمله محورهای این نشست است. 
جلسه اول از این سلسله نشست‌ها، دوشنبه 20 بهمن‌ماه ساعت 18:30 تا 20:30 به‌صورت مجازی و در قالب وبینار به آدرس meeting.atu.ac.ir/ch/marefat برگزار می‌شود.
این نشست با سخنرانی دکتر داود حسین‌پور، عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی و دبیر مرکز هم‌اندیشی استادان و نخبگان این دانشگاه، عبدالله معتمدی، عضو هیئت علمی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی، دکتر عباسعلی رهبر، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی و دکتر محمدمهدی مجاهدی، عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد، حجت‌الاسلام حسام الدین خلعتبری، عضو هیئت علمی دانشکده الهیات و معارف اسلامی، مهدی واحدی، عضو هیئت علمی گروه تکنولوژی آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی و گفت‌و‌شنود سایر استادان حاضر در نشست برگزار خواهد شد. 
گفتنی است، برای استادان شرکت‌کننده در این نشست گواهی معتبر صادر می‌شود.
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *